השאירו פרטים,  ואצור קשר בהקדם.  מורה ללשון

  קצת על האתר..

  האתר כולל את כל החומר הנדרש לבגרות:

  קורס דיגיטלי הכולל מצגות כללים ותרגילים

  חוברות עבודה + חוברות תשובות

  מצגות פעלים ושמות בכל גזרה

  חידונים ומשחקים

  מבדקים בגוגל פורמס

   

  כל התרגילים מלווים בתשובות כך שהאתר מאפשר לתלמידים ללמוד בצורה עצמית.

  מקווה שתיהנו מהאתר ותצליחו בבגרות.

  מוזמנים לפנות בכל שאלה ו/או בקשה.

  השיעורים הפרטיים המוצעים

  • שיעור של 45 דקות -הקניית חומר, תרגול בשיעור ומתן חומרים לתרגול במהלך השבוע (שיעור מרחוק או פרונטלי בחדרה)
  • שיעור והדרכה של 30 דקות -הקניית החומר ומתן חומרים לתרגול עצמי במהלך השבוע (שיעור מרחוק בלבד)
  • הדרכה של 20 דקות – הדרכה בלמידה עצמית ומתן חומרים מתאימים (הדרכה מרחוק בלבד)

  * מבצעים שונים לנרשמים

  מי אני?

  שמי קרן אנגל, נשואה ואם לארבעה ילדים, מתגוררת בחדרה ומלמדת עברית בבית-ספר תיכון.
  בעלת תואר B.A בעברית, תעודת הוראה בעברית ותעודת הוראה מתקנת בעברית, וכן בעלת ניסיון רב בהגשת תלמידים לבגרות בעברית בבתי-ספר תיכוניים, ביחידות קידום נוער, בקורסים אקסטרניים ובשיעורים פרטיים.
  מנוסה בהוראת עולים חדשים באולפן ובהוראת מבוגרים באולפני ערב.
  בשנה האחרונה הרחבתי את ההוראה הפרטית, והיום אני מעבירה שיעורים פרטיים וקבוצתיים מרחוק ומקרוב (בחדרה).

  מורה ללשון לבגרות

  לא מעט בני נוער מעידים שלשון מהווה את אחד המקצועות המאתגרים והקשים ביותר מבין כל המקצועות בהם מתקיימים מבחני הבגרות. ואכן, לשון מהווה כמקצוע הטומן בחובו לא מעט קשיים ואתגרים – בכל זאת, השפה העברית נחשבת לאחת מהשפות הקשות. לכן, במקרים רבים, בכדי לצלוח את הבחינות ולהגיע לשליטה הרצויה ברזי הלשון, יעלה הצורך להיעזר באותה מורה ללשון מקצועית ומנוסה, אשר מעבירה שיעורים פרטיים במקצוע.

  המורה תדע להתאים תוכנית לימודים פרטנית לתלמיד הנמצא מולה תוך התבססות על פרמטרים כמו מידת השליטה הנוכחית שלו בלשון העברית, המטרה בגינה הוא זקוק לשיעורים פרטיים בלשון ועוד.

  מורה ללשון לעולים חדשים

  בכדי שמורה ללשון תהיה ערוכה להעניק לתלמידים שלה שיעורים איכותיים ומותאמים אישית, עליה להיות בעלת ניסיון הן בהוראה והן בלשון העברית. ככל שהמורה תהיה יותר מנוסה, כך היא תחזיק בכלים רבים יותר ובידע נרחב יותר, אשר יאפשרו לה להטמיע את הידע בתלמידים, בצורה האיכותית ביותר ובפרקי הזמן הקצרים ביותר – וככל שמגיעים למטרה בצורה מהירה יותר, כך יהיה צורך בפחות שיעורים ובהוצאה קטנה יותר של כספים. לכן, בהליך בחירת מורה ללשון, מומלץ לברר פרטים לגבי הרמה המקצועית של המורה, ההכשרות אותם היא עברה או מחזיקה ברשותה, הידע שלה, הצורה בה היא מעבירה את השיעורים וכל פרט אחר אשר יכול להעיד על טיבה של אותה המורה.

  לבחור נכון מורה ללשון

  בהליך בחירת מורה ללשון, מומלץ לשים דגש רב על הניסיון אותו המורה הנבחרת, תחזיק ברשותה.
  מורה מנוסה, תהיה בקיאה בכל כללי הלשון, תכיר בצורה מעמיקה את מבני בחינות הלשון ותדע איך לספק את המענה המקיף והאיכותי ביותר על הציפיות של התלמידים – וכמובן, אם הצורך במורה עולה בעקבות בחינה, המורה המדוברת תדע להכין אותם בצורה המיטבית לאותה בחינה.

  אם גם אתם תרים אחר מורה ללשון שהינה מקצועית ומנוסה, באפשרותכם ליצור קשר כבר היום עם קרן אנגל – עברית מכל הלב, שהינה מורה ללשון בעלת ניסיון רב בתחום.
  קרן תשמח להקשיב למלוא הציפיות שלכם מהשיעורים ותבנה עבורכם תוכנית לימודים מותאמת אישית.

  מורה פרטית ללשון

  השפה העברית טומנת בחובה לא מעט מורכבות ואתגרים, כאשר הדרך להשגת שליטה מלאה בשפה יכולה להוות עבור רבים (ובעיקר עבור כאלו שעברית איננה מהווה את שפת האם שלהם) כדרך חתחתים. לכן, קיימת חשיבות גבוהה להכניס לתמונה מורה פרטית ללשון עברית, אשר בעזרתה התלמיד יוכל להשיג שליטה מלאה בכל חוקי הדקדוק, בסימני הפיסוק, בהבדלים בין זכר לנקבה ובכל שאר האלמנטים המהווים חלק בלתי נפרד מהשפה העברית.

  כמובן שישנן סיבות שונות בגינן יכול לעלות הצורך באותה מורה פרטית ללימודי לשון – כאשר, הסיבה הנפוצה ביותר, היא לקראת הכנה לבגרות בלשון (אשר כידוע, נחשבת לאחת מבחינות הבגרות המאתגרות ביותר).

  מה הם חומרי הלימוד אותם מורה פרטית ללשון מעבירה?

  מורה פרטית ללשון שהינה מקצועית ומנוסה, תהיה בעלת היכרות מוקדמת עם כל תכני הלימוד הרלוונטיים במקצוע הלשון. הודות לידע שברשותה, המורה תדע איך להכין את התלמידים לקראת מבחן הבגרות בלשון או לקראת מבחנים אחרים בתחום. המורה תחלק את השיעורים הן לחלקים עיוניים והן למעשיים – כאשר בחלקים המעשיים היא תבצע יחד עם התלמידים תרגולים שונים, כמו גם תספק להם מבחנים ובחינות בלשון של שנים קודמות. כמובן שלמי שיש בקשות או העדפות ספציפיות לגבי צורת הלימוד או לגבי התכנים הרלוונטיים, ההמלצה היא לערוך תיאום ציפיות מול המורה עוד לפני שיוצאים לדרך המשותפת ומתחילים בהעברת השיעורים הפרטיים בלשון בפועל.

  לעשות את הבחירה הנכונה

  בכדי לצלוח את בחינת הבגרות בלשון או בכדי להשיג את השליטה הטובה ביותר בלשון עברית – וזאת כמובן, בפרק הזמן הקצר האפשרי, חשוב לבחור בצורה מושכלת ונבונה את אותה המורה הפרטית אשר תעביר את השיעורים. כחלק מכך, ההמלצה היא לוודא שהמורה הפרטית הנבחרת למטרה, מחזיקה ברשותה תעודת הוראה ומתמחה באופן ספציפי במקצועות הלשון והעברית – מה שיכול להעיד על הכלים ועל הידע אותם המורה מחזיקה ברשותה, כמו גם על היכולות שלה ללמד את התחום. עדיין מתלבטים למי לפנות? אתם מוזמנים ליצור קשר כבר עכשיו עם קרן אנגל – עברית מכל הלב, מורה מקצועית ומנוסה ללשון ולעשות את הצעד הראשון, בדרך למענה על מלוא הצרכים והציפיות.

  חברת פרסום דיגיטלי חברת פרסום דיגיטלי
  Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support